Kibice West Hamu odczuli wielką ulgę, że zarówno Declan Rice, Emerson, jak i Gianluca Scamacca przeszli przez swoje mecze międzynarodowe bez żadnych problemów zdrowotnych. Biorąc pod uwagę naszą pozycję w lidze, niezwykle ważne jest, aby ci zawodnicy byli dostępni w decydującym starciu z Southampton w nadchodzący weekend.

Wszyscy trzej wymienieni przeszli wczorajszy mecz w przyzwoitej formie, a dzisiejszego wieczoru trzeba trzymać kciuki za Czechów: Tomáša Součka i Vladimíra Coufala.

Drużyna naszych sąsiadów rusza do akcji przeciwko Mołdawii i dopiero wieczorem okaże się, czy prawy obrońca będzie ponownie wykorzystany po rozegraniu 71 minut meczu z Polską, w którym jego drużyna wygrała 3:1, zanim Coufal został zmieniony.

Wydaje się mało prawdopodobne, że Alphonse Areola zagra w francuskiej drużynie w meczu z Republiką Irlandii, ponieważ oficjalnie Roberto Mancini potwierdził, że Areola zostaje drugim bramkarzem reprezentacji, choć on i jego fani liczyli, że po odejściu na reprezentacyjną emeryturę Hugo Llorisa, to on zajmie miejsce między słupkami.

Miejmy zatem nadzieję, że wszyscy nasi międzynarodowi gracze będą dostępni na ten wielki mecz z Southampton.