Okno transferowe wciąż trwa, a co z tym idzie w mediach społecznościowych możemy doszukać się różnorakich spekulacji odnośnie ruchów ze strony West Hamu. Mamy nadzieję, że zarząd Młotów w końcu zdecyduje się na solidne wzmocnienie drużyny.

Jack Wilshere

Tureckie media informują, iż pomocnik West Hamu Jack Wilshere, znalazł się w kręgach zainteresowań jednego z najbardziej utytułowanych tureckich klubów, Galatasaray.

Zanim klub ze Stambułu będzie chciał przeprowadzić transfer Anglika, to pierwsze co zażąda szczegółowego raportu medycznego na temat Jacka. Sytuacja ta nie powinna nikogo zaskakiwać, gdyż Wilshere należy do piłkarzy szczególnie podatnych na wszelkiego rodzaju urazy, które uniemożliwiają mu regularną grę.

David Moyes nie będzie robił problemów w kwestii ewentualnego odejścia 28-latka, który po przeprowadzce na London Stadium w 2018 roku nie zrobił świetlistej kariery. Od czasu transferu do ekipy ze wschodniego Londynu, Wilshere rozegrał zaledwie 18 spotkań, zdobywając tylko jedną bramkę.

Sprzedaż Anglika pozwoli Młotom na uzyskanie środków finansowych, które mogą zostać przeznaczone na wzmocnienie drużyny na nowy sezon Premier League.

Marcos Paulo

Jak donosi dziennik „TEAMtalk”, West Ham wyraża chęć zakontraktowania środkowego napastnika Fluminense, Marcosa Paulo. Co więcej, klub ze wschodniego Londynu prowadzi w wyścigu o podpis młodziutkiego zawodnika.

Jedną z większych przeszkód może być klauzula odstępnego zawarta w kontrakcie Portugalczyka. Wynosi ona bowiem 40 milionów funtów, co zdecydowanie jest zbyt dużą sumą jak za 19-letniego i bardzo mało doświadczonego piłkarza.

Paulo urodził się w Brazylii, jednakże na co dzień reprezentuje barwy Portugalii. W kadrze Portugalii U18 oraz U19 Marcos w siedmiu meczach zdobył cztery bramki. W minionym sezonie dla Fluminense Paulo rozegrał 19 spotkań we wszystkich rozgrywkach zdobywając dwie bramki oraz trzy asysty.

19-latek z pewnością ma przed sobą znakomitą przyszłość, jednak na tę chwilę jego zakup za względu na zbyt wysoką kwotę odstępnego, wydaje się być bardzo mało prawdopodobny.