West Ham nieustępliwie walczy o środkowego obrońcę Burnley – Jamesa Tarkowskiego. Złożył ostateczną ofertę wartą 35 milionów. 

David Moyes wyraźnie wskazał 27-letniego Tarkowskiego za swój priorytetowy cel transferowy tego lata. The Telegraph dwa tygodnie temu poinformował, że Młoty złożyły propozycję w wysokości 27 milionów funtów, ale ją odrzucono. Londyńczycy zaraz po odrzuceniu tej oferty dorzucili kolejne trzy miliony, ale to także nie zostało zaakceptowane. Informator Hammers potwierdził, że David Sullivan rozważa gotowość podwojenia obecnych zarobków 27-latka.

Do trzech razy sztuka?

Teraz pojawiają się doniesienia, że West Ham złożył właśnie trzecią i ostatnią ofertę w wysokości 35 milionów funtów za zawodnika Burnley. Sugeruje się, że ekipa z Lancashire może uznać tę opłatę za zbyt dobrą, aby odmówić biorąc pod uwagę fakt, że reprezentant Anglii ma tylko dwa lata do końca obecnej umowy.

Claret&Hugh uważa, że as Burnley może zostać graczem West Ham jeszcze w tym tygodniu, jeśli Sean Dyche zaakceptuje zgłoszoną ofertę West Ham .

Sam zainteresowany deklarował chęć gry w Lidze Mistrzów, czego David Moyes nie może mu zagwarantować. Jednak wobec braku ofert z czołowych ekip ligowych, Tarkowski jest bliski przeprowadzki do Londynu.

To naprawdę byłaby doskonała wiadomość dla Młotów.