Pomocnik West Hamu Pablo Fornals, podobnie jak cała drużyna był rozczarowany wynikiem wyjazdowego starcia z Arsenalem. Mimo wszystko Hiszpan jest pod wrażeniem dobrej, zespołowej gry bordowo-błękitnych.

W spotkaniu na Emirates Stadium ekipa Davida Moyesa miała wiele okazji do zdobycia kilku bramek i całkowitej odmiany przebiegu spotkania.

Fornals świeżo po spotkaniu powiedział:

 – „Dokonaliśmy wielu zmian w naszej formacji i niektórych zawodników od inaugurującego meczu z Newcastle, ale myślę, że największa zmiana dotyczyła mentalności naszego zespołu. Dziś rywalizowaliśmy ze świetną drużyną.

 – „Myślę, że zasłużyliśmy na trochę więcej z tego dobrze zagranego meczu” – powiedział Hiszpan dla Sky Sports.

 – „Okej, może nie staraliśmy się zbyt często utrzymywać przy piłce, ale stworzyliśmy wiele okazji i byliśmy tak blisko zdobycia jednego punktu z tego spotkania – może nawet zasłużyliśmy na uzyskanie wszystkich trzech.

Zdecydowanie spotkanie z Kanonierami było o niebo lepsze od starcia ze Srokami. Mimo, że wynik również okazał się nieprzychylny ekipie The Irons to Fornals cieszy się ze swojej gry i gry całej drużyny.

 – „Wynik jest frustrujący, mimo wszystko zagraliśmy wspaniały mecz z jedną z najlepszych drużyn w lidze. Straciliśmy kilka punktów, ale myślę, że to był wspaniały występ, aby pokazać, że również jesteśmy świetnym zespołem i będziemy próbować dalej ulepszać swoją grę.