Paul Merson absolutnie zachwycił się gwiazdą West Hamu United, opisując go „marzeniem menedżera”. West Ham zmierzy się jutro z Sheffield United, a Paul Merson napisał dla Sportskeed felieton, przewidujący wynik starcia, a w nim wiele pochwał dla jednego z naszych graczy.

David Moyes, będzie desperacko pragnął, aby jego zespół odniósł jutro zwycięstwo na London Stadium w Premier League. Jednym z piłkarzy, który będzie kluczowy dla naszych nadziei na zdobycie trzech punktów, będzie Jarrod Bowen. 26-latek rozpoczął sezon 2023/24 w oszałamiającej formie, mając już na koncie cztery gole i asystę. On nie tylko przyczynia się do gry w ostatniej tercji, ale także dokonuje prawdziwej zmiany w defensywie. I to jest najwyraźniej to, co Merson w nim najbardziej podziwia.

Ekspert Sky Sports przyznał, że jest wielkim fanem Bowena i sposobu, w jaki prowadzi swoją karierę

Jarrod Bowen jest w doskonałej formie. Jestem jego wielkim fanem, a przez ostatnie 12 miesięcy pokazał, że potrafi wspiąć się na szczyt w ważnych meczach, jednocześnie ciężko pracując dla swojego zespołu i jest absolutnym marzeniem menedżera. Były napastnik Hull City jest niezwykle ważny dla drużyny. Jeśli mamy dążyć do sukcesu na wszystkich frontach, potrzebujemy go, aby zdobył w tym sezonie blisko 30 bramek i asyst łącznie.

Jarrod Bowen naprawdę ma wszystkie potrzebne atuty i jesteśmy niesamowicie szczęśliwi, że mamy go na London Stadium.