Konstantinos Mavropanos w składzie, to prawdopodobna zmiana w porównaniu z ostatnim meczem Premier League z Liverpoolem. Reprezentant Grecji rozegrał kilka znakomitych meczów w Pucharze Europy i Carabao i z pewnością zasługuje na występ w meczu przeciwko Sheffield United.

Czy błędem byłoby postawienie na Nayefa Aguerda? Marokańczyk w ostatnim czasie pokazał, że nie jest w 100% godnym zaufania obrońcą w tym momencie. Jest zdecydowanie podatny na błędy i można się spodziewać, że na tym etapie sezonu znajdzie się na ławce rezerwowych.

Możemy przypuszczać, że pojawi się na boisku James Ward Prowse i Lucas Paqueta wraz z innymi stałymi zawodnikami. Ben Johnson dał sobie jakąś szansę na dostanie się do składu po bardzo przyzwoitym występie w Lincoln City. Trudno natomiast „widzieć” Saida Benrahmę rozpoczynającego mecz, po analizie całokształtu jego występu w Lincoln.

Po zeszłotygodniowej kapitulacji Sheffield United u siebie z Newcastle wielu naszych fanów spodziewa się prostego zwycięstwa West Hamu. Piłka nożna często tak nie działa i może być tak, że goście na London Stadium będą bardziej odporni. W poprzednim meczu z Tottenhamem radzili sobie dobrze, prowadząc 1:0, dopóki sędzia nie dodał 16 minut do drugiej połowy. Najlepiej byłoby w ten weekend zwiększyć przewagę w tabeli i zdobyć 3 punkty.

Przewidywany skład zespołu (C&H): Areola, Coufal, Mavropanos, Zouma, Emerson, Alvarez, Soucek, Ward-Prowse, Paqueta, Bowen, Antonio.