Pablo Fornals  w pomeczowym wywiadzie powiedział, że West Ham United nie będzie roztkliwiał się nad niedzielną porażką z Leeds United, tylko skupi się na wyzwaniu jakim jest pozostanie na szczycie tabeli Premier League.

Fornals przyznał, że jego drużyna straciła dużą szansę na zdobycie piątego zwycięstwa z rzędu, ale jest przekonany, że mogą szybko się odbić, udając się do Manchesteru United w najbliższą sobotę.

Wydaje się, że straciliśmy wielką szansę, w 100 procentach tak jest – przyznał Fornals. W tym meczu było ciężko – wyrównaliśmy dwa razy, więc byliśmy rozczarowani, że straciliśmy tego trzeciego gola.

Próbowaliśmy do końca. Mieliśmy wiele okazji, ale nie zdobyliśmy żadnych punktów. To nie jest to, czego chcemy, nie możemy tracić aż trzech goli w meczu. Tak się stało w niedzielę, ale nie załamujemy się tylko będziemy nad tym pracować, aby zacząć od nowa z czystym kontem i czystą głową. 

Wszystko jest w naszych rękach, wszystko w naszej mentalności. Chcemy kontynuować to, co robiliśmy i nie ma znaczenia przeciwko komu będzie następny mecz, my będziemy walczyć i starać się zdobyć trzy punkty – zakończył Pablo Fornals.