Zważywszy na to jak wyglądała gra, myślę, to był ważny punkt. Pablo Fornals uważa, że Młoty są najlepszym zespołem, a najlepsze drużyny czasami nie grają tak dobrze, jak ludzie się spodziewają, ale zdobywają punkty i to właśnie się stało.

Myślę, że pierwszą połową zasłużyliśmy na zwycięstwo, ale druga połowa była ich – przyznał Fornals. W ostatniej chwili zdobyliśmy ten jeden punkt ze stałego fragmentu.

Dla nas zdobywanie punktów tydzień po tygodniu jest ogromnie ważne. Chcemy po prostu dodawać punkty i starać się zakończyć sezon z jak największą ich liczbą.

Od początku 2020 roku i powrotu trenera Davida Moyesa żadna inna drużyna Premier League nie zdobyła więcej bramek z rzutów rożnych niż 25 celnych trafień West Hamu

Jesteśmy silną drużyną od stałych fragmentów – powiedział Fornals o golu środkowego obrońcy. Jarrod jest jednym z najlepszych strzelców w lidze w stu procentach, a my jako drużyna, mamy duże cele do osiągnięcia.

Nie mieliśmy wielu stałych fragmentów, ale jesteśmy w tym obszarze niebezpieczni. Rywale próbowali dokonać zmian, aby zakończyć mecz na swoją korzyść – na koniec postawili na kolejnego środkowego obrońcę, ale nie obronili dobrze ostatniego stałego fragmentu. Jesteśmy silną drużyną w stałych fragmentach, w obronie i ataku. Zajmujemy się tym od dłuższego czasu na treningach i to przynosi efekty.

Ostatecznie Fornals doszedł do wniosku, że remis 2:2 i kolejny punkt w tabeli, który utrzymuje Młoty na czwartym miejscu w Premier League, był uczciwym odzwierciedleniem sytuacji w King Power

Oczywiście Leicester grało w domu ze swoją publicznością, ale też nigdy nie można oczekiwać, że zespół taki jak oni będzie zły. Mają naprawdę dobrych zawodników, dobrego trenera – ciężko jest grać na tym stadionie. Prawdopodobnie nie są w najlepszym momencie w sezonie, ale kibice nie potrzebują zbyt wiele, aby wspierać swój zespół i zrobili to – była świetna atmosfera.