Ośmiu piłkarzy Młotów w kwarantannie w związku z koronawirusem

Jak donosi portal „Sky Sports”, ośmiu zawodników West Hamu znalazło się w kwarantannie w związku z podejrzeniami wystąpienia u nich COVID-19. Powodem takiej sytuacji miały być objawy chorobowe piłkarzy.

Wszyscy podopieczni Davida Moyesa mają łagodny przebieg choroby. Wiceprezes drużyny ze wschodniego Londynu, Karren Brady powiedziała:

– „Z ulgą stwierdzam, że wszyscy wykazują łagodne objawy i wraz z rodziną wydają się mieć dobrze.

Wcześniej również w marcu, szkoleniowiec Młotów David Moyes także przebywał w izolacji w związku z ryzykiem zakażenia koronawirusem, jakie mogło nastąpić po bezpośrednim kontakcie z zarażonym trenerem Arsenalu, Mikelem Artetą.

Wszyscy piłkarze Młotów otrzymali indywidualne plany treningowe, które muszą realizować we własnym zakresie w warunkach domowych. Wstępne wznowienie treningów ma odbyć się po 13 kwietnia, chociaż sytuacja jest rozwojowa i data ta może ulec znacznemu przesunięciu.

Zespoły z Premier League mają być gotowe na sytuację, że sezon będą kończyć w lipcu. Wznowienie sezonu w najlepszym momencie ma odbyć się 30 kwietnia, chociaż podaje się datę nawet początku czerwca.

 

West Ham Poland

FREE
VIEW