Młody i utalentowany zawodnik Akademii West Hamu, Ollie Scarles, podpisał swój pierwszy seniorski kontrakt z klubem. Pomocnik złożył podpis pod nową umową w dniu swoich siedemnastych urodzin. 

Ollie Scarles and interim Academy manager Kenny Brown

To wspaniałe uczucie, spełniłem swoje marzenie o profesjonalnym kontrakcie i fakt, że czynię to w tym klubie powoduje, że jest to jeszcze lepsze – skomentował

Jestem tu od 6 lat i każdy kto był obok pomógł mi w rozwoju piłkarskim, jak i pozaboiskowym, za co jestem ogromnie wdzięczny. To niesamowite jak szybko wszystko się potoczyło – okres od czasu stypendium letniego do dzisiejszego dnia wydawał się, jakby trwał raptem chwilę. Kontrakt w dzień moich urodzin to najlepszy prezent, jaki mogłem sobie wymarzyć – dodał Scarles

Ollie Scarles dołączył do The Academy Of Football w wieku 11 lat, a jego rozwój następował w zatrważająco szybkim tempie. Po serii dobrych występów w drużynie U-18 dostał szansę debiutu w drużynie U-21 we wrześniu tego roku, której jak najbardziej nie zmarnował. Jego wkład w grę i ciężka praca zaowocowały możliwością wystąpienia w pierwszej drużynie, w rozgrywkach Ligi Konferencji Europy. Scarles zagrał w wyjściowym składzie w meczu szóstej kolejki fazy grupowej przeciwko FCSB w Bukareszcie. Nastolatek był na boisku przez cały mecz, a jego starania pomogły w efektownej wygranej (3-0).

Wszystkie osoby związane z West Hamem mają nadzieję, że Ollie Scarles to kolejny zawodnik, który dzięki pomocy klubowej akademii stanie się jednym z najlepszych na świecie. Liczymy na wiele wspaniałych występów w koszulce Młotów.