West Ham United potwierdził, że Darren Randolph dołączył do AFC Bournemouth na stałe za nieujawnioną kwotę. 35-latek rozegrał 52 występy dla Młotów, zachowując 15 czystych kont i obronił rzut karny w wygranym 3:2 meczu z Manchesterem United w maju 2016 roku.

Doświadczony stoper przybył na Vitality Stadium jako drugi nabytek w styczniowym okienku transferowym 2023. Urodzony w Bray Randolph jest synem byłego koszykarza Eda Randolpha, który był jednym z pierwszych amerykańskich graczy w Irish Basketball League.

Reprezentant Irlandii dołączył do West Hamu latem 2015 roku i spędził dwa sezony we wschodnim Londynie, grając 42 razy i występując w tym czasie na Euro 2016, zanim przeszedł do Middlesbrough. Wrócił do Londynu w styczniu 2020 roku i przez ostatnie trzy lata był zmiennikiem Łukasza Fabiańskiego, występując w  dziesięciu meczach.

Z zaledwie sześciomiesięcznym kontraktem i obiecującym 22-letnim Josephem Anangiem, który wrócił z wypożyczenia z Derby County, by zapewnić ochronę Łukaszowi Fabiańskiemu i Alphonse’owi Areoli, Randolph wyjeżdża do Bournemouth.

Klub szczerze podziękował mu za jego ciężką pracę i zaangażowanie oraz złożył najlepsze życzenia na dalszą część kariery.