Gianluca Scamacca zamieścił dziś zdjęcie na Instagramie opisane słowami: „Wkrótce z powrotem”. To dobra wiadomość dla Davida Moyesa i dająca światełko w jakże ciemnym ostatnio od względem kontuzji tunelu West Hamu. Wiadomo jednak, że uraz Włocha, to nie jedyny problem menadżera. Co w obliczu tylu urazów i tak wielu niewiadomych planuje w kończącym się okienku zrobić klub?

Oto najnowsze informacje pochodzące z wiarygodnego źródła, jakim jest ExWHUemployee

 • Powiedziano nam, że klub wciąż ma kilka ofert i opcji transferowych w przygotowaniu – pamiętajmy, że okienko dobiega końca za kilka dni.
 • Próbujemy wynegocjować kontrakt dla Terema Moffiego, nigeryjskiego napastnika Loreint. Wydaje się, że w rywalizacji o podpis gracza jest kilka innych klubów, w tym Marsylia i Nicea, co komplikuje sytuację. Zawodnik wyraził chęć pozostania we Francji i wydawało się, że preferuje Niceę. Wygląda na to, że walczą o to, aby umowa przekroczyła pewną kwotę, więc może to zadziałać na korzyść West Hamu. Klub naciska na aktualizację tej sytuacji dzisiaj.
 • Gianluca Scamacca jest obecnie kontuzjowany, Danny Ings również nie zagra przez 3-4 tygodnie, pozostawiając Antonio jako jedynego napastnika w tym momencie.
 • Wygląda na to, że jesteśmy w trakcie poszukiwania wszechstronnych środkowych obrońców, którzy dołączą do klubu po odejściu Dawsona i kontuzji, której doznał Kurt Zouma. Wiadomo, że Francuz może pauzować od 3 do 6 tygodni, w zależności od tempa powrotu do zdrowia.
 • Wygląda na to, że Moyes woli wypożyczonego krajowego zawodnika z opcją wykupu – monitorowani są Michael Keane, Nat Philips i Jamel Lascelles.
 • Innym zawodnikiem, do rywalizacji o którego możemy stanąć, jest Callum Chambers, któremu powiedziano, że może opuścić Aston Villę (Emery – menedżer Villi, również przeniósł go z Arsenalu, kiedy był tam menadżerem).
 • Kolejne wypożyczenia krajowe, które zgłosiliśmy, że bylibyśmy zainteresowani, dotyczy Djeda Spence’a. Prawy obrońca był już wcześniej na naszym radarze. Zwykle Spurs nie lubi z nami mieć do czynienia, ale biorąc pod uwagę nasze różnice ligowe, nie jesteśmy postrzegani jako bezpośrednie zagrożenie w tym roku i mogą ulec pokusie zaoferowania mu szansy na grę w pierwszej drużynie bez konieczności przenoszenia gdzie indziej.
 • Obserwowaliśmy europejskich środkowych obrońców, w tym we Francji – ściśle monitorowany był Formose Mendy z Amiens. Mówi się, że zawodnik faworyzuje przeprowadzkę do nas, odrzucając takich jak np. Southampton, które były powiązane z tym ruchem. Idealnym rozwiązaniem byłoby otrzymać  wypożyczenie z opcją wykupu, ale dopiero się okaże, czy jego macierzysty klub to zaakceptuje.
 • Spodziewamy się, że trzech graczy opuści klub dzisiaj lub jutro, a jest to Darren Randolph na darmowym transferze do Bournemouth – jak na bramkarza trzeciego wyboru, ma duże zarobki, więc można je wydać gdzie indziej. Conor Coventry został wypożyczony do Rotherham. Przedłużono mu także o rok kontrakt z West Hamem, mając nadzieję, że wróci i zadomowi się w naszym zespole w przyszłym sezonie. Młody obrońca Will Groonidao powinien także sfinalizować odejście.
 • Klub wciąż nie otrzymał oficjalnej oferty za Harrisona Ashby’ego.
 • W najbliższych dniach mogą zostać potwierdzone również inne odejścia z akademii.
 • Potwierdzamy wczorajsze doniesienie, że klub nie ma opcji wycofania Vlasicia, pomimo doniesień z innych źródeł.