Real Madryt myśli nad potencjalnymi wzmocnieniami w letnim okienku transferowym. Według dziennikarza Gianluca Di Marzio, menedżer Realu Madryt – Carlo Ancelotti obserwuje pomocnika West Hamu, Declana Rice’a. Czy zatem na Santiago Bernabeu może wkrótce wylądować nasz zawodnik.

24-latek jest także celem transferowym drużyn z Premier League: Arsenalu, Chelsea oraz Manchesteru United

Rice wydaje się być gotowy do opuszczenia West Hamu pod koniec trwającego sezonu, kiedy wkracza w ostatni rok swojego kontraktu. Pomocnik ma kontrakt z West Hamem, który obowiązuje do czerwca 2024 roku. Media już jakiś czas temu informowały, że piłkarz nie zamierza przedłużać tej umowy i chce odejść do silniejszego zespołu.

Arsenal i Manchester United obserwują Anglika – istnieje możliwość, że Chelsea weźmie sprawy w swoje ręce

Chelsea jest jak duch, który podąża za każdym piłkarzem i może się tak po prostu pojawić – powiedział Di Marzio.

Dziennikarz Sky Sport Italia wspomniał również Real Madryt jako możliwą opcję dla Rice’a, ponieważ menedżer Ancelotti wyjątkowo polubił pomocnika młodego gracza Młotów.

Carlo Ancelotti jest wielkim fanem jego cech, dlatego nigdy nie należy zapominać o Realu Madryt mówiąc o zainteresowanych Rice’m z tego prostego powodu, że Carlo Ancelotti niezwykle go ceni i nieustannie obserwuje – dodał.

Real Madryt szuka wzmocnień w środku pola w związku z niepewnością co do przyszłości Luki Modricia i Toniego Kroosa

Rice nie został dokładnie wymieniony jako cel – mówi się, że Ancelotti nie zawsze głośno ujawnia swoje zainteresowania. Real Madryt mógłby spojrzeć na Rice’a, jako opcję na wypadek, gdyby ich pościg za Bellinghamem nie wypalił latem.

Reprezentant Anglii rozwinął się bardzo, odkąd pojawił się na boiskach w barwach West Hamu i ma przed sobą najlepsze lata w karierze.