West Ham z przyjemnością poinformował po pozyskaniu z Nottingham Forest skrzydłowego Michaila Antonio. Wszechstronny zawodnik podpisał czteroletni kontrakt z opcją przedłużenia o kolejne dwa lata. Wartość transferu nie została ujawniona, ale według angielskich mediów Młoty zapłaciły za 25-latka, 7 milionów funtów.

Antonio za poprzednim sezon zebrał fantastyczne noty. Skrzydłowy był wyróżniającą się postacią NF i zdołał strzelić 15 goli oraz zaliczył 14 asyst.

Jestem szczęśliwy z powrotu do Londynu i to do tak topowego klubu. Zawsze czułem się dobrze w Londynie i grałem tu kilka spotkań jak byłem młodszy i jestem szczęśliwy, że trafiłem do tego klubu, którego mecze oglądałem jak byłem młodszy. Pracowałem ciężko na zapleczu, żeby trafić do Premier League i teraz muszę pokazać na co mnie stać. A jeśli fani nie znają mnie z Championship to mogę powiedzieć, że charakteryzuje mnie szybkości, siła oraz bramki. Mam nadzieję, że pokaże to w tym sezonie. – powiedział Anglik, który w West Hamie będzie grał z numerem 30.

Nie mogę się doczekać gry w Premier League. To była jedna z rzeczy o której marzyłem gdy dorastałem. Wynik ostatniego meczu West Hamu z Liverpoolem (3;0) pokazuję, że to wielki zespół jaki gra w Premier League. Mam nadzieję, że będę ważną częścią zespołu. – powiedział Antonio

Skrzydłowy jest wychowankiem Reading, podczas gry w tym klubie był wypożyczany do takich zespołów jak: Cheltenham Town, Southampton, Colchester United oraz Sheffield Wednesday. W 2012 roku gracz przeniósł się na stałe do Sheffield. Dwa lata później został piłkarzem Nottingham Forest.