West Ham United na swojej oficjalnej stronie, ogłosił podpisanie nowego długoterminowego kontraktu przez Josha Cullena. Młody Irlandczyk będzie zawodnikiem Młotów przynajmniej do 2018 roku. 

Utalentowany pomocnik zadebiutował ostatnio w Premier League, podczas zwycięskiego spotkania Młotów z Liverpoolem. Ponadto 19-letni piłkarz ostatnio po raz pierwszy został powołany do reprezentacji Irlandii do lat 21.

Jestem zachwycony, że podpisałem nowy kontrakt z West Ham United. W ciągu kilku ostatnich miesięcy nie wszystko poszło po mojej myśli, ale musiałem zrobić krok w tył, żeby teraz mieć to wszystko. Oczywiście gra w Lidze Europejskiej była świetnym doświadczeniem i gra na Upton Park to szczególny moment. – powiedział kapitan zespołu U21

To co zdarzyło się w sobotę na Anfield będę pamiętał do końca życia. Kilka ostatnich miesięcy jednak było fantastycznych i mam nadzieję, że będę to dalej kontynuował. Muszę teraz ciężko pracować i zaimponować menedżerowi podczas gry w zespole U21. I mam nadzieję, że dostanę więcej szans w pierwszym zespole.