Jak donosi Dailymail, West Ham mimo zakontraktowania Fabiana Balbueny wciąż rozgląda się za możliwością kupna nowego obrońcy. Opiewająca na 18 milionów funtów oferta przekazana Lyonowi za Marcelo została odrzucona. 

Na razie nie wiadomo, czy dojdzie do kolejnych kontaktów między oboma zespołami. Pewnym jest natomiast, że próba zakupienia kolejnego zawodnika na pozycję środkowego obrońcy jest spowodowana kontuzją Winstona Reida, który straci trzy pierwsze miesiące sezonu. Wciąż nie jest znana też ostateczna decyzja West Hamu dotycząca wykupienia ze Swansea Alfiego Mawsona.

Warto przypomnieć, że ewentualny transfer kolejnego stopera byłby już  7 ruchem w tym okienku. Do tej pory na Stadion Olimpijski zawitali Ryan Fredericks, Łukasz Fabiański, Issa Diop, Jack Wilshere, Andriy Yarmolenko oraz Fabian Balbuena. Mimo tak wielu wzmocnień i zdecydowanej przebudowy składu, zarząd Młotów wciąż nie informuje o możliwych odejściach swoich zawodników. W kadrze pierwszego zespołu jest na chwilę obecną 28 nazwisk.

AKTUALIZACJA:

Po transferze Felipe Andersona, Marcelo mógłby zostać ósmym, a nie siódmym wzmocnieniem. W kadrze West Hamu znajduje się 29 zawodników.