Jarrod Bowen, pod koniec ubiegłego roku podpisał nowy długoterminowy kontrakt. Jest to piłkarz, który był w tym sezonie w rewelacyjnej formie oraz cieszy się dużym wsparciem, jeśli chodzi o powołanie go do składu Garetha Southgate’a na EURO 2024 .

27-latek osiągnął zupełnie nowy poziom w tym sezonie, zdobywając dla Młotów 20 bramek i zaliczając przy tym 10 asyst w 44 meczach. Jest to zawodnik niesamowicie wysportowany, głodny doskonalenia i niezawodny. Wierzy się, że z każdym kolejnym tygodniem będzie stawał się jeszcze lepszy.

Fakt, że West Ham związał się z nim do 2030 roku, jest dla bardzo ważny. Bowen jest najlepszym zawodnikiem Młotów, dlatego też nowy szef – Julen Lopetegui, musi zbudować swój zespół wokół niego. Jarrod udzielił już wsparcia dla nominacji nowego trenera, a dzięki byłemu zawodnikowi Hull City, w klubie przyszłość rysuje się naprawdę w jasnych barwach. Teraz pojawiły się nowe i niezwykle interesujące informacje na temat siedmioletniej umowy Bowena.

Nowy zwrot w kontrakcie Jarroda Bowena

27-latek jest zdecydowanie typem zawodnika, którego widzi się na London Stadium przez całą jego karierę, o ile oczywiście zespół dorówna ambicjom Anglika. Bowen jest prawdziwym ulubieńcem fanów West Hamu, dlatego też miejmy nadzieję, że jeszcze przez wiele lat będzie reprezentował bordowo-niebieskie barwy.

Dobra wiadomość jest taka, że nie ma się czym martwić! Według The Athletic, to Tim Steidten przyspieszył rozmowy kontraktowe z Jarrodem Bowenem w październiku ubiegłego roku. Co najważniejsze, Młoty zdołały związać 27-latka umową obowiązującą do lata 2030 roku.

W tamtym czasie David Moyes nie krył pochwał za to, że udało się tego gracza związać z London Stadium nowym, siedmioletnim kontraktem. Wygląda jednak na to, że to Tim Steidten doprowadził do finalizacji nowego umowy z Jarrodem Bowenem. Można więc zapisać kolejny plus przy nazwisku Niemca.