Mark Noble uważa, że starsi piłkarze West Hamu wezmą odpowiedzialność za grę zespołu i utrzymanie w Premier League. 

Kapitan i jego koledzy z zespołu mają jeszcze dziewięć spotkań do końca sezonu i muszą zapewnić lepszą przyszłość dla klubu, zaczynając od sobotniego spotkania z Burnley na London Stadium.

– Mamy ważne mecze i musimy po prostu osiągnąć dobre wyniki, których potrzebujemy aby wydostać się z kłopotów pod koniec sezonu. Gramy u siebie i to jest dla nas ogromnym plusem, ponieważ zagramy na London Stadium. Musimy zdobywać punkty to takie proste. Czy myślę, że wszystko będzie dobrze? Tak! Ponieważ myślę, że mamy dość dobry zespół, żeby osiągać dobre wyniki. Musimy się utrzymać, a następnie w lecie odbudować się i zacząć grać lepiej od nowego sezonu. – twierdzi Mr.West Ham

Z sześcioma wyjątkowymi spotkaniami u siebie w Stratford do końca sezonu, Noble wie, że przewaga własnego boiska będzie kluczem do utrzymania zespołu.

Musimy grać z dużo lepszą intensywnością niż ze Swansea w ostatni weekend. Musimy grać z dużą intensywnością i wrócić do tego co pokazaliśmy z Arsenalem czy Chelsea przed świętami Bożego Narodzenia. Jeśli tak zagramy wszystko będzie dobrze.

– Jestem pewni, że fani będą z nami w sobotę. Wielu fanów nie było zadowolonych, ale wciąż byli z nami na Liberty Stadium pomimo śniegu i pogody. Jestem pewien, że wrócą do nas na London Stadium w ten weekend, a my zrobimy wszystko aby dać im radość. – zakończył doświadczony Anglik