Pablo Zabaleta uważa, że powołanie Manuela Lanziniego do reprezentacji Argentyny może tylko pomóc stołecznemu klubowi. 

Jewel został powołany do kadry Albicelestes na najbliższe mecze towarzyskie z Włochami i Hiszpanią. Nasz pomocnik nadal wierzy w powołanie na Mundial do Rosji.

 – To wspaniała wiadomość dla Manu. Wrócił do składu kadry, tym bardziej, że Mundial jest już coraz bliżej. To oznacza, że selekcjoner wciąż go obserwuje, więc to mnie cieszy. On również potrzebuje kilku dobrych meczów w klubie do końca sezonu. Miejmy nadzieję, że on może West Ham wygrywać mecze i pojedzie na Mistrzostwa Świata. – mówi Zaba

 – Argentyna ma wiele opcji w ofensywie, więc jeśli otrzymujesz powołanie to oznacza, że jesteś naprawdę świetnym piłkarzem i wykonujesz świetną robotę w klubie. Manu jest jednym z naszych najlepszych graczy. 

 – Miał pecha kiedy doznał ostatnio kontuzji, ponieważ był w świetnej formie i ten uraz wykluczył go z gry na kilka tygodni. Wrócił do zespołu dwa mecze temu, ale ja chciałbym aby wrócił na swój poziom. – dodał były zawodnik Manchesteru City

 – Mamy teraz dwa bardzo ważne spotkania z Włochami i Hiszpanią, które pokażą czy powinien znaleźć się w ostatecznej kadrze na Mundial. Byłbym bardzo dumny i szczęśliwy, jeśli zobaczyłbym Manu w Rosji.