Kapitan West Hamu, Mark Noble, dla oficjalnej strony powiedział, że jeśli klub chce osiągać coraz to lepsze wyniki to każdy z piłkarzy musi bardziej przykładać się do własnej pracy.

Po ostatnich trzech porażkach z rzędu, podopiecznych Pellegriniego jutro czeka nie lada wyzywanie. Starcie z aktualnym liderem tabeli, Liverpoolem FC do najłatwiejszych należeć nie będzie.

– „Wiemy, że w poniedziałek wieczorem będziemy musieli dać z siebie ponad sto procent, jeśli mamy szansę na uzyskanie jakiegokolwiek wyniku„, powiedział Noble.

To absolutne minimum.

– „Uważam jednak, że od czasu pierwszego meczu sezonu na Anfield nasz zespół dużo się zmienił. Dzięki energii i zdolnościom możemy ciągle wygrywać.

– „Jako kapitan klubu, staram się dawać przykład swoją grą i zaangażowaniem, ale potrzebujemy całkowitego wysiłku zespołowego, aby uzyskać pozytywny wynik i nie jest tajemnicą, że w tej chwili mamy trochę niedociągnięć.

– „Jeśli spojrzysz na ostatnie sześć tygodni, graliśmy wiele spotkań. Issa Diop, na przykład, grał w każdym meczu od czasu, gdy zadebiutował w meczu z  Arsenalem i prawdopodobnie musi odpocząć, ale w tej chwili nie mamy żadnych alternatyw.

– „Nie jesteśmy jednak zbyt słabi. Nadal jesteśmy w dobrej sytuacji, a Premier League jest tak nieprzewidywalna. W tym sezonie pokonaliśmy duże zespoły, więc pracujmy razem i postaramy się zrobić to ponownie w poniedziałek.