Jutrzejsze spotkanie z Liverpoolem będzie prawdziwym sprawdzianem dla podopiecznych Pellegriniego. Zdobycie nawet jednego punktu z tak trudnym rywalem będzie stanowić dla Młotów powrót na właściwą ścieżkę po trzech porażkach z rzędu.

Chilijski szkoleniowiec powiedział, że nic nie jest niemożliwe i słowa te doskonale potwierdza Zabaleta. Dla oficjalnej strony, Pablo powiedział:

– „Gra z Liverpoolem na London Stadium to dla nas doskonała okazja, aby wszystko naprawić. Występujemy przeciwko najlepszym zespołom – mamy, jak sądzę, siedem punktów z czterech meczów przeciwko Arsenalowi, Chelsea i Manchesterowi United.

– „Wszyscy o tym rozmawialiśmy, o tym, jak dobrze byłoby skończyć w górze tabeli, grać w Lidze Europejskiej. Mieliśmy dużą szansę przeciwko Bournemouth – przegrywamy. Przeciwko Wolves , kolejna dobra okazja – przegraliśmy.

– „Czasami na tym poziomie graliśmy naprawdę dobrze. Wygrywamy mecze, osiągamy naprawdę dobre wyniki, a następnie, pięć dni później, tworzymy naprawdę kiepską wydajność. Nie umiem tego wyjaśnić.

– „Każdy gracz musi czuć się dumny z gry w tym klubie. Premier League? To najsilniejsza liga na świecie. Musisz szanować inne zespoły, są naprawdę dobre. Musimy znaleźć spójność, jeśli chcemy stać się lepszym zespołem.