Klub ma dziś 127 lat! Cóż to był za rollercoaster, ale mimo to, wspaniale jest go wspierać. W tym dniu ExWHUemployee podał także najświeższe aktualizacje transferowe, dodając kilka słów na temat tej pięknej rocznicy.

Jestem bardzo dumny, że cała moja rodzina zanurzyła się w bordowo – niebieskich tradycjach i oczywiście dziękuję wszystkim za nieustające wsparcie, które pozwala Dave’owi i mnie robić to, co robimy – zaczął.

A teraz to….co interesuje wszystkich najbardziej

  • Kwestia pozyskania Arnaulta Danjumy wciąż pozostaje otwarta. Podobno gracz przebywa obecnie w Londynie i chętnie przeniósłby się się do West Hamu. Klub potwierdził, że agent zaoferował zawodnika, ale Moyes musi zdecydować, czy jest właściwą postacią dla klubu. Istnieją doniesienia z byłego klubu (Bournemouth) i obecnego klubu (Villareal), kwestionujące jego postawę i profesjonalizm.

Badałem to na forach i rozmawiałem z ich fanami i zostało to potwierdzone – powiedział Ex.

  • Istnieją inne też cele – pojawiają się wciąż nazwiska takie jak Lewis Keane Potter (na którego Brentford złożyło teraz ofertę) i Adnam Januzaj. Zawodnicy ci mogą wkrótce zacząć być brani pod uwagę mocniej niż dotychczas.
  • Klub chce również podpisać lewego obrońcę i wydaje się, że ma kilka celów na tę pozycję. Joakim Mæhle z Udinese był kimś, na kogo zwróciliśmy uwagę na początku czerwca i nadal uważamy, że duński prawonożny zawodnik cieszy się zainteresowaniem Moyesa. Oczekuje się, że zostanie wyceniony na około 15 milionów funtów, ale są też inne pomysły na lewych obrońców, więc decyzja nie została jeszcze podjęta.
  • Jak informowaliśmy na początku okna, najważniejszym transferem pozostaje Armando Broja z Chelsea, który może stać się dostępny za około 25-30 milionów funtów z klauzulą ​​wykupu lub sprzedaży. Chelsea nadal upiera się, że chcą go wypróbować w trakcie spotkań przedsezonowych, ale obecnie prowadzą też wstępne transferowe rozmowy.
  • Youssef En-Nesyri z Sewilli nadal pozostaje alternatywą dla Broji. Moyesowi bardzo zależało na tym zawodniku w zeszłym roku i zaoferowano mu szansę podpisania go latem tego roku. Było kilka znaków zapytania co do jego formy, ale po dalszych rozmowach z graczem i jego agentem okazało się, że spowodowane było to przez Covid i kontuzję. Jeśli Broja nie będzie mógł złożyć podpisu, może się zdarzyć, że West Ham wykona ruch dla marokańskiego kolegi z drużyny Aguerda.
  • Prowadzone są również rozmowy z wieloma graczami z Francji, którzy mogą przyjść na wypożyczenie z myślą o stałym ruchu w przyszłym roku.
  • Patrick Kelly powinien zostać oficjalnie graczem West Hamu do końca tygodnia, a klub przygląda się także innemu rodakowi – Paddy’emu Lane’owi, który gra dla Fleetwood Town. Interesują go również inne kluby, ale może ulec pokusie, aby dołączyć do Kelly’ego i Marshalla (których podpisaliśmy w styczniu).
  • Mówi się, że nowe kontrakty są gotowe do zaoferowania Bowenowi, Souckowi i Lnziniemu. Decyzje zapadną przed końcem okienka.
  • Zainteresowanie Lyonu Issą Diopem posunęło się naprzód i może on być bliski przejścia do naszych przeciwników z Ligi Europy. Klub jest również przygotowany na wysłuchanie ofert dla innych graczy, z których Randolph, Vlasic i Masuaku najpewniej odejdą.

Zmiany terminarzy na sierpień i wrzesień powinny ukazać się na początku przyszłego tygodnia – wiele meczów zostanie przeniesionych na niedzielę z powodu europejskich zobowiązań.