David Moyes prowadzi jak do tej pory okno transferowe w świetny i niezwykle rozważny sposób, podpisując jak na razie kontrakty z dwoma najwyższej klasy międzynarodowymi graczami na podstawie umów długoterminowych. Teraz Moyes wyraźnie potrzebuje napastnika co najmniej z takiej samej „półki”.

En-Nesyri może być odpowiednim człowiekiem do tego wykonania tego zadania?

Marca twierdzi, że tego lata 25-letni środkowy napastnik może być dostępny za jedyne 25 milionów euro (21 milionów funtów). To brzmi jak wielka wartość, ale En-Nesyri nadal jest najwyższej klasy napastnikiem i pomimo tych zmagań w zeszłym sezonie, nadal wierzymy, że napastnik Sewilli może mieć wiele do zaoferowania zespołowi West Hamu.

25-latek wydaje się idealnie pasować do sposobu gry Młotów

Marokańczyk podczas kampanii 2020/21 udowodnił, że jest więcej niż zdolny do konsekwentnego strzelania bramek. Strzelec z Sewilli bez wątpienia stanowiłby silną konkurencję dla Antonio. Został opisany jako „niesamowity” talent przez portal piłkarski The Sports Wave .

Za jedyne 21 milionów funtów, En-Nesyri byłby bardzo silnym dodatkiem do ekipy ze wschodniego Londynu

Administrator oficjalnej strony West Hamu, dwukrotnie wymienił nazwisko Marokańczyka zarówno w ogłoszeniach transferu Areoli, jak i Aguerda.

Kto wie? To może być dziwny zbieg okoliczności, ale nie zdziwilibyśmy się, gdyby to było sugestywne i tego lata West Ham podpisałby kontrakt z napastnikiem Sewilli.