Mecz z AEK Larnaka był dla West Hamu ostatnim marcowym meczem, bowiem przerwa reprezentacyjna rozpoczyna się już w najbliższy poniedziałek. Selekcjonerzy drużyn narodowych ogłosili listy powołanych na nachodzące mecze i wśród nich można znaleźć także piłkarzy West Hamu.

Na liście zaproszonych na zgrupowanie przez Garetha Southgate’a znalazł się nasz kapitan, Declan Rice, aczkolwiek taki obrót spraw raczej nikogo nie dziwi – 24-latek to jeden z filarów drużyny Synów Albionu. Anglicy zmierzą się na wyjeździe z Włochami oraz zagrają z Ukraińcami na Wembley. Stawką obu spotkań są punkty w kwalifikacjach do Euro 2024.

Do składu Anglii powołany został również Ben Johnson, ale w jego przypadku jest to kadra do lat 21. Ostatnie tygodnie w wykonaniu obrońcy były dalekie od perfekcji, dlatego może występy w narodowych barwach zmotywują go do poprawy swojej formy. Johnson będzie mieć okazję zagrać z Francją i Chorwacją – oba starcia to mecze towarzyskie.

Okazję występu dla swojego kraju będzie mieć też Alphonse Areola. Bramkarz uda się do Clairefontaine na obóz Francuzów, gdzie będzie próbować wywalczyć miejsce w jedenastce na spotkania eliminacyjne z Holandią oraz Irlandią.