W czwartkowy wieczór, w wieku 62-lat, po wieloletniej chorobie nowotworowej, w otoczeniu najbliższych zmarła Jacqueline Gold, córka byłego współwłaściciela Młotów Davida Golda. 

Jacqueline Gold założyła i przewodziła znaną marką Ann Summers, specjalizującą się w bieliźnie damskiej. Prężnie działała w świecie biznesu – promowała i mentorowała wielu kobietom, a także walczyła o respektowanie praw kobiet.

W 2016 została mianowana Komandorem Orderu Imperium Brytyjskiego za zasługi dla przedsiębiorczości i kobiet w biznesie, a także za inne osiągnięcia w jej niemal 40-letniej karierze.

Przykra informacja o jej śmierci pojawiła się zaledwie kilka tygodni po śmierci jej ojca. Jacqueline nieustannie go wspierała i jego działania na rzecz West Hamu United od momentu, gdy  wykupił udziały w klubie w 2010 roku. Była uwielbiana przez wielu pracowników i szanowana wśród wszystkich, którzy mieli okazję ją poznać.

Wszyscy w West Hamie United wspierają najbliższych Jacqueline – męża Dana, córkę Scarlett, siostrę Vanessę i całą rodzinę Goldów w tym trudnym dla nich czasie.