Zgodnie z nowym raportem The Athletic, West Ham odrzucił oferty na Armstronga Okoflexa w styczniowym oknie transferowym. Można przeczytać, że było duże zainteresowanie na przełomie roku tym graczem.

Były zapytania od klubów z Championship, League One i szkockiej Premiership, ale Młoty zdecydowały się odrzucić wszystkie oferty.

Okoflex ma jednak problemy z wejściem do pierwszej drużyny Davida Moyesa w tym sezonie – jak dotąd nie rozegrał jeszcze ani minuty na poziomie seniorskim

20-latek 18 razy zagrał w drużynie młodzieżowej, asystując i strzelając 12 bramek. Mimo to, wydaje się, że mogą być plany, aby Okoflex dostał kilka minut w pierwszej drużynie przed końcem tego sezonu.

Carlton Cole zachwyca się młodym talentem West Hamu

Bardzo bym chciał zobaczyć Armstronga Okoflexa na seniorskim boisku. W tym roku był objawieniem w drużynie U23. Strzelił kilkanaście goli we wszystkich rozgrywkach. Jest strzelcem i chciałbym go zobaczyć, jak schodzi z ławki u Davida Moyesa. 

Ogromny potencjał

Okoflex cieszy się fenomenalnym sezonem i zasługuje na szansę w drużynie seniorów. Moyes jest znany jako menedżer, który nie boi się dawać szans młodym talentom. To zdumiewające, dlaczego nie dano mu jeszcze minut w meczu na wyższym szczeblu. Szkot mógł z łatwością sprowadzić Okoflexa w drugiej połowie meczu, kiedy Młoty pilnie potrzebowały gola.

Bez wątpienia gracz ten to ogromny talent i miejmy nadzieję, że w najbliższej przyszłości Moyes zintegruje go z drużyną seniorów.