Obrońca West Hamu United Arthur Masuaku, w pomeczowym wywiadzie podkreślił, że cały zespół musi wyciągnąć pozytywne elementy z przegranego meczu z Arsenalem i wykorzystać je w najbliższym spotkaniu z Wolverhampton.

Reprezentant Demokratycznej Republiki Kongo był zniesmaczony, a wręcz sfrustrowany wczorajszym wynikiem z meczu drugiej kolejki nowego sezonu Premier League. Dobra gra całej drużyny, a brak jakichkolwiek pozytywnych skutków w postaci zdobyczy punktowej bez wątpienia jest ciężkie do zaakceptowania przez niejednego zawodnika.

Masuaku powiedział:

 – „To był niezły występ zespołu, ale niestety wynik różnił się od naszych oczekiwań. Musimy po prostu wyciągnąć pozytywne wnioski z tego meczu, ponieważ jako członek drużyny uważam, że zagraliśmy dobrze. Musimy kontynuować tak dobrą grę i miejmy nadzieję, że przy odrobinie szczęścia uda nam się wygrać następny mecz.

26-latek podkreślił także, iż spotkanie z Kanonierami było dobrą odpowiedzią na bezradność i bardzo kiepską grę Młotów w starciu z Newcastle United.

 – „Pokazaliśmy świetnego ducha zespołowego i graliśmy dobrze jako zespół. Ostatni tydzień był słabym występem przeciwko Newcastle i wiedzieliśmy, że trzeba to zmienić – musimy grać jeszcze bardziej jako drużyna i być trudnym do pokonania.

 – „Myślę, że zagraliśmy dobrze i mieliśmy szanse na wygraną. Niestety tak się nie stało, jednakże musimy iść do przodu z podniesioną głową.”