Sześć goli w dziesięciu występach to znakomity wynik dla każdego napastnika, ale biorąc pod uwagę znaczenie goli Lanziniego, jego wkład w zwycięstwo jest jeszcze bardziej doceniany we wschodnim Londynie.

Sam Lanzini był zachwycony zdobyciem trzech punktów na Selhurst Park i chociaż przyznał, że jego drużyna nie była w najlepszej formie podczas gry, uważał, że głównym celem było zapewnienie sobie kolejnego zwycięstwa w Premier League. .

Tak, to był niewiarygodny początek roku – to była dla nas bardzo dobra gra

Myślę, że możemy grać znacznie lepiej, ale strzeliliśmy trzy gole i to jest ważne. Dla naszej pewności siebie, a także dla zespołu ważne jest, aby zdobyć cele, aby wygrać mecze. Wiemy, że Crystal Palace to bardzo dobry zespół. Mają dobrych graczy, a to był bardzo trudny mecz. 

Nie mogliśmy sobie pozwolić na utratę bramek – stworzyli wiele okazji i dwie wykorzystali, ale wygrana to wygrana i musimy iść dalej.

Oglądałem swojego gola i kąt, który obrałem uderzając piłkę i wiem, że ten finisz był dobry. To dobrze, bo pomogłem drużynie wygrać mecz. Chcę tylko pomagać zespołowi. Mamy bardzo dobrych napastników i ogólnie bardzo dobrych graczy. Łatwo jest grać ze wszystkimi chłopakami, ale myślę, że musimy się poprawić i będzie dobrze.

Sobotni mecz był dziesiątym spotkaniem West Hamu w ciągu ostatnich 32 dni

Musimy teraz odpocząć – potwierdził Lanzini. Zasługujemy na to, ponieważ gry w grudniu były szalone! Teraz mamy czas, aby zregenerować się i już zacząć myśleć o następnym meczu.