Rozgrywający Manchesteru United Jesse Lingard, pozostaje „najważniejszym celem” dla Davida Moyesa i West Hamu United w tym miesiącu.

Tak informuje ExWHUemployee, który twierdzi, że nic się nie zmieniło pomimo wielu kontrastujących ze sobą raportów, które pojawiały się przed otwarciem okienka.

Sugeruje się, że kluczowym czynnikiem będzie akceptowalna oferta i umiejętność przekonania Lingarda do powrotu na London Stadium

Pisząc w swojej ostatniej aktualizacji transferowej na West Ham Way, Ex podzielił się przemyśleniami Moyesa w tym miesiącu.

Jesse Lingard pozostaje głównym celem menadżera, zawsze to utrzymywałem – napisał. Jednak jest wiele kluczowych czynników:  po pierwsze czy złożymy ofertę, którą Manchester United uzna za akceptowalną, a po drugie, czy będziemy w stanie przekonać samego Lingarda do przyłączenia się do Młotów.

Chcemy tylko takich graczy na stadionie w Londynie, którzy chcą grać dla klubu i będą dumni, że co tydzień zakładają naszą koszulkę 

Biorąc pod uwagę jego sukces podczas okresu wypożyczenia, gdyby Lingard chciał stałej przeprowadzki, to już by to nastąpiło. Wygląda jednak na to, że reprezentant Anglii zakończy swój wielki kontrakt na Old Trafford i podejmie decyzję dopiero latem – wtedy będzie prawdopodobnie już za późno.

Moyes musi teraz sprowadzić graczy, aby umocnić nacisk na miejsca w Lidze Mistrzów, a spędzanie miesiąca na targowaniu się o Lingarda, co prawdopodobnie zakończy się i tak porażką, to tylko strata czasu.