Zdaniem C&H West Ham zaczyna tracić zainteresowanie dalszymi działaniami w sprawie pozyskania Harry’ego Maguire’a. Serwis informacyjny doniósł dziś, że obrońca Manchesteru United nie jest zainteresowany przejściem na London Stadium.

Ujawniono że Maguire nie jest skłonny do obniżki pensji, ani nie jest chętny by opuścić Manchester United w zamian za transfer na London Stadium w tym momencie swojej kariery. David Moyes był podobno zainteresowany podpisaniem kontraktu z reprezentantem Anglii, ale wygląda na to, że klub nie będzie kontynuował działań związanych z tym graczem.

Trudna umowa

Wszystko wskazuje na to, że przeszkodą w tej transakcji mogły okazać się płace. West Ham raczej nie dorównuje zarobkom, jakie Maguire zarabia na Old Trafford i jasne jest, że Anglik nie jest zainteresowany obniżką zarobków.

Maguire, zwykle grający regularnie w drużynie narodowej, jest zawodnikiem, który posiada jakość, ale potrzebuje odpowiedniego systemu i środowiska, aby ją pokazać. Zmiana otoczenia mogła być dokładnie tym, czego potrzebował, aby przywrócić klubową karierę na właściwe tory i zacząć regularnie grać. Jeśli jednak nie jest zainteresowany tym ruchem, najlepiej dla Młotów będzie szybko przejść dalej i działać szybko, aby zidentyfikować nowe cele.