Według najnowszych doniesień, West Ham rozgląda się za drugim bramkarzem obserwując także zawodników Serie A. Pojawiły się informacje, że Łukasz Skorupski mógłby zostać drugim golkiperem West Ham i być zmiennikiem Łukasza Fabiańskiego.

Skorupski ma w Bolonii kontrakt, który wygasa z końcem tego sezonu. Wątpliwe jednak wydaje się to, że chciałby zostać jedynie zastępcą swojego reprezentacyjnego kolegi. Jest przyzwyczajony do regularnych występów we włoskiej lidze, podobnie jak Fabiański w Premier League.

Łukasz Fabiański jest w świetnej formie i niezaprzeczalnie pozostanie w bramce jedynką. Powiedział niedawno, że byłby szczęśliwy podpisując nową umowę i wszystko wskazuje na to, że wkrótce zostanie ona zawarta: „Chciałbym zostać w West Ham. Przedłużam kontrakt, bo dobrze się tu czuję. Muszę patrzeć na swojego syna, bo on zaczął szkołę i nie chciałbym postawić go w sytuacji, w której musiałby co roku zmieniać otoczenie”.

Skorupski rozegrał 17 występów w Serie A w tym sezonie i chociaż zmagał się z kontuzją ręki stracił zaledwie 23 gole, zachowując cztery czyste konta.