Tomáš Souček powiedział, że aby liczyć się w grze, West Ham United musi powtórzyć taki występ, jaki zaprezentował przeciwko Tottenhamowi Hotspur. Trzeba pokonać Leeds United. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek o godzinie 21 czasu polskiego.

Wciąż jesteśmy na świetnej pozycji, więc nadal cieszymy się z naszego czasu, ale musimy być przygotowani na następny mecz. On pokaże, jacy jesteśmy dobrzy naprawdę  – powiedział Souček.

Mógłbym porównać ten mecz do tego z Tottenhamem – pokonaliśmy ich. Jeśli damy podobny występ i wygramy z Leeds, będziemy w świetnym momencie i świetnym miejscu przed kolejnymi grami.

Rozmawiałem z chłopakami, chcemy być na tej pozycji na początku przerwy międzynarodowej. Po przerwie, musimy kontynuować dobrą grę. Pozostanie nam wtedy dziewięć meczów do końca sezonu i dobry harmonogram.

Mam nadzieję, że zagramy bardzo dobrze w tych trzech trudnych spotkaniach [z Leeds, Manchesterem United i Arsenalem], a potem z wiarą przejdziemy do międzynarodowej przerwy i to przygotuje nas do ostatniego kroku w tym sezonie.

Teraz wszystko idzie dobrze, więc mam nadzieję, że będziemy się tylko jeszcze bardziej poprawiać.