Parker odpowiedziała na Twitterze na ogłoszenie Młotów, że ich męska drużyna U18 rozegra w przyszłym tygodniu na stadionie półfinał FA Youth Cup. West Ham zajmuje obecnie siódme miejsce w Super Lidze Kobiet i dotarł do półfinału Pucharu Kontynentalnego na początku tego sezonu, gdzie został pokonany przez Chelsea 7:0.

Nie odbierając niczego chłopakom, ponieważ zasługują na to, ale kiedy my dostaniemy mecz na London Stadium? To teraz jedyna drużyna WSL, która nie rozegrała meczu na męskim stadionie i nie grała tam od 2019 roku. W zeszłym roku też awansowała do półfinału Pucharu Anglii, więc nie może tak być – napisała dobitnie Parker.

Agencja informacyjna PA podaje, że kluczowym celem nowej rady kobiecej drużyny West Hamu jest zorganizowanie spotkania na stadionie w Londynie, stadionie, którego klub nie jest właścicielem.

Na początku tego miesiąca West Ham ogłosił, że wiceprezes Karren Brady wraz z członkinią zarządu Tarą Warren i dyrektorem sprzedaży biletów Nicola Keye zostały mianowane dyrektorami kobiecej drużyny. Z tym także zawodniczki wiązały swoje nadzieje na szybkie pojawienie się na londyńskim stadionie. Brady powiedziała, że trio będzie „pracować niestrudzenie, aby West Ham United Women nadal rosło w siłę, na boisku i poza nim”.

Drużyna kobiet rozgrywa obecnie swoje mecze u siebie na stadionie Chigwell Construction Stadium, na którym gra drużyna National League Dagenham. Post Parker w mediach społecznościowych pojawił się w dniu, w którym została powołana przez szefową reprezentacji Anglii, Sarinę Wiegman, na kwietniowe spotkanie Finalissima z Brazylią na Wembley i mecz towarzyski z Australią na Gtech Community Stadium w Brentford.

Agencja informacyjna PA skontaktowała się z West Hamem w celu uzyskania komentarza.