West Ham jest podobno w bliskim kontakcie z agentem obrońcy Juventusu w związku z ewentualnym transferem gracza do wschodniego Londynu.

Zainteresowanie Juventusu Andreą Cambiaso (lewym obrońcą Genui) może tylko oznaczać, że Luca Pellegrini nie ma miejsca w planach Massimiliano Allegriego.

Jak wskazuje La Gazzetta dello Sport, zawodnikiem Bianconerich są zainteresowani zarówno West Ham, który zagra w europejskich rozgrywkach, jak i Fulham, który awansował do Premier League.

23-latek chce opuścić turyński klub latem tego roku

Vincenzo Raiola –  agent gracza – szuka nowych kierunków dla swojego klienta z wysoce prawdopodobną możliwością zmiany Serie A na Premier League.

Młoty szukały zmiennika dla Aarona Cresswella od kilku ostatnich okienek i mogą wreszcie zdobyć człowieka, który spełni ich oczekiwania. Na stadionie londyńskim wszedłby do pierwszej drużyny i na pewno byłby ulepszeniem i wsparciem dla wicekapitana Młotów, którego najlepsze czasy raczej już minęły.

Pellegrini jest prawie dziesięć lat młodszy od Cresswella

Jego historia kontuzji również nie jest najgorsza i nie powinien stracić zbyt wiele czasu na przystosowanie się do Premier League.

Zainteresowane pozyskaniem Włocha jest ponoć także Fulham, ale w starciu z West Hamem raczej pozostanie z łatwością pokonany. Młoty oferują wyższe zarobki, a także europejski futbol.