Leeds United przyjedzie w niedzielę na London Stadium, bez kilku bardzo ważnych zawodników. W drużynie Marcelo Bielsy jest mnóstwo kontuzji, co jest sporym problemem menedżera.

W starciu z West Ham United nie zagrają – Joe Gelhardt (na zdjęciu), Rodrigo Moreno, Tyler Roberts, Pascal Struijk, Kalvin Phillips, Charlie Cresswell, Jamie Shackleton oraz Liam Cooper. Pod mocnym znakiem zapytania stoi występ najlepszego napastnika Pawi – Patricka Bamforda.

Anglik od końca wcześnia borykał się z urazem uda. W grudniu wrócił na mecz z Brentford i zdobył bramkę na wagę remisu. Jednak podczas swojej radości doznał kolejnej kontuzji i do tej pory nie widzieliśmy go na murawie. Bielsa nie wyklucza, że 28-latek wróci do kadry na to spotkanie.

Leeds United, choć ma osiem punktów przewagi nad strefą spadkową, to w tym sezonie będzie raczej biło się o utrzymanie. Spora ilość urazów nie pomaga drużynie w regularnym punktowaniu. W niedzielę okaże się jaką jedenastkę Pawi zobaczymy na London Stadium i wówczas okaże się czy Bielsa traktuje rozgrywki o Puchar Anglii poważnie czy też nie.