West Ham United będzie obserwował Youssefa En-Nesyri’ego podczas zbliżającego się Pucharu Narodów Afryki – informuje Evening Standard.

O tym, że Młoty szukają nowego napastnika można napisać już książkę. To już trzecie okienko transferowe kiedy klub nie może znaleźć następcy Sebastiena Hallera i na razie nic konkretnego nie słychać, aby to się zmieniło. Według najnowszego raportu ES, klub nadal interesuje się En-Nesyrim i rozważa złożenie oferty.

24-latek jest na radarze Młotów od stycznia ubiegłego roku i nie jest tajemnicą, że wielkim fanem jego talentu jest David Moyes. Wówczas Sevilla zażyczyła sobie za transfer 40 milionów funtów, co zniechęciło działaczy The Irons.

24-letni napastnik przebywa obecnie na zgrupowaniu reprezentacji Maroka, przygotowującej się do Pucharu Narodów Afryki. I to właśnie na tym turnieju ma być ponownie obserwowany przez skauta West Hamu. Nie można wykluczyć ruchu w końcówce okienka transferowego, ale ten transfer wydaje się być mało prawdopodobny z kilku powodów. Raczej nie możemy oczekiwać, że klub wyda 40 milionów na nowego napastnika oraz występ gracza w PNA mocno ogranicza negocjacje i przeprowadzenie transferu.

Youssef En-Nesyri w tym sezonie rozegrał tylko osiem spotkań w La Liga, z powodu kontuzji. Zdobył trzy bramki oraz zaliczył jedną asystę.