Młoty znajdują się obecnie w ostatniej trójce tabeli Premier League, zdobywając zaledwie cztery punkty w pierwszych siedmiu meczach. Jutrzejsza ewentualna porażka z Wilkami jeszcze bardziej zwiększy tę presję. Wygląda na to, że kibice Młotów mogą mieć prawdziwy powód do obaw przed tym meczem.

Fani zaniepokoili się jeszcze czymś, oprócz ewentualnego złego wyniku. Podczas dzisiejszego treningu rzekomo nie był widziany Declan Rice. Menadżer podczas konferencji prasowej nie wspominał jednak, aby pojawił się jakikolwiek problem w zespole. 23-letni pomocnik był nieobecny także w filmie treningowym opublikowanym przez oficjalną stronę klubu dziś po południu. To wywołało falę niepokoju.

Wydaje się, że po prostu uchwycono kadry, w których Rice’a akurat nie było na boisku.

Czujne oko pewnych dziennikarzy jednak może uspokoić fanów Młotów 🙂

Wejście do starcia z Wilkami bez Rice’a faktycznie byłoby katastrofą dla West Hamu. Nic mniejszego niż wygrana w sobotę nie wystarczy, tym bardziej, że w tym miesiącu nadchodzi wiele ciężkich gier.

Declan Rice, który opuściłby dzisiejszą sesję treningową West Hamu przed jutrzejszym meczem, byłby naprawdę dużym problemem. Mamy nadzieję, że uspokoiliśmy wszystkich, których nieco zaniepokoił klubowy film 🙂