Obrońca West Hamu, Aaron Cresswell może być nieobecny nawet przez 6 do 12 tygodni. Według ExWHUemployee obrońca ma odłamaną kość w plecach, co prowadzi do silnego bólu .

Początkowo oczekiwano, że Anglik wystąpi przeciwko Spurs, ale jego nieobecność w tej grze była niezbyt dobrą wróżbą.

David Moyes przyznał, że ​​nie ma pojęcia, kiedy możemy spodziewać się powrotu Aarona Cresswella do składu, co jest dla niego ogromnym zmartwieniem.

Diagnoza: Ukruszona kość w plecach, powodująca silny ból

C&H informuje, że ​​uraz tej wielkości może oznaczać od 6 do 12 tygodni absencji co zwiastuje, że ​​w najgorszym przypadku Cresswella nie będzie przez trzy miesiące.

Wielki cios dla West Hamu

Ilość kontuzji w defensywie Młotów narasta i wygląda na to, że w każdym meczu pojawia się nowy problem. Kiedy Moyes miał wszystkich swoich zawodników w dobrej formie można było zobaczyć, jak dobrze radzą sobie Młoty we wszystkich rozgrywkach. Teraz menadżer będzie musiał znaleźć sposób na utrzymanie standartów bez Cresswella, przynajmniej przez kilka następnych gier.

Oznacza to, że Vladimir Coufal, który wróci z zawieszenia (za czerwoną kartkę) na mecz przeciwko Southampton w Boxing Day, będzie pełnił rolę prawego obrońcy – pozostaje wybór, czy zagrać ponownie z Arthurem Masuaku na lewym skrzydle, czy przywrócić do tej roli Bena Johnsona.

Nie wiadomo także, czy ta kontuzja spowoduje, że Młoty wejdą na rynek transferowy rozglądając się także za lewym obrońcą.