West Ham United nie jest jedynym chętnym na zakontraktowanie napastnika Chelsea. Michy Batshuayi znalazł się na celowniku AS Monaco.

Nie jest tajemnicą, że utalentowany Belg jest na celowniku Slavena Bilicia od dłuższego czasu. Nie udało się go zakontraktować w ostatnich okienkach, gdyż młodzieniec trafił do stołecznej Chelsea. W barwach The Blues nie odegrał jednak takiej roli, jakiej by sobie życzył. To spowodowało, że West Ham ponownie postanowił zapolować na napastnika.

Angielskie media donoszą, że Monaco, które oglądało niedawne występy Batshuayi’ego w Premier League zdecydowało się włączyć do wyścigu o podpis utalentowanego zawodnika. Uważa się jednak, że czarnoskóry gracz chce udowodnić swoją wartość w Premier League po ostatnim meczu z Sunderlandem, kiedy to dwukrotnie wpisywał się na listę strzelców.

Informator portalu claretandhugh.info zdradził: „Każdy wie, że chcieliśmy go zakontraktować w zeszłym sezonie, więc nie jest tajemnicą, jak bardzo cenimy jego talent”.

Michy Batshuayi łącznie rozegrał dla Chelsea 28 spotkań, w których zdobył 9 bramek i 3 asysty. Portfal transfermarkt.de wycenia zawodnika na 25 milionów euro.