Brytyjskie media donoszą, iż Robert Snodgrass stał się jednym z głównych celów transferowych Brighton & Hove Albion, którzy awansowali do Premier League. Beniaminek najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii kładzie na stół 8 milionów funtów. 

Szkocki skrzydłowy przeniósł się do Wschodniego Londynu w zimowym okienku transferowym za bagatela 10 milionów funtów z Hull City, gdzie prezentował się znakomicie w pierwszej części sezonu 2016/2017. Po przenosinach do nowej drużyny 29-cio latek nie potrafił wrócić do swojej optymalnej formy i zawodził, czego efektem było przesiadywanie na ławce rezerwowych.

Snoddy w barwach Młotów nie strzelił jeszcze bramki, natomiast na swoim koncie ma dwie asysty. Większość ze swoich 15 meczy na London Stadium Szkot spędził na ławce rezerwowych.

Portal claretandhugh.info donosi, iż włodarze Młotów są skłonni sprzedać dynamicznego skrzydłowego, jednak w grę wchodziłaby kwota nie mniejsza niż ta, którą The Hammers wydali na reprezentanta Szkocji w zeszłym okienku transferowym.