Dwudziestoletni Swyer, który pojawił się w czterech składach meczowych i zadebiutował w seniorskiej drużynie podczas zwycięskiego sezonu w Lidze Konferencyjnej UEFA w zeszłym sezonie, podpisał umowę z klubem do lata 2025 roku.

Swyer ukończył Academy of Football – podpisał swój pierwszy profesjonalny kontrakt w grudniu 2020 roku. Zadebiutował w pierwszej drużynie przeciwko FCSB w wygranym 3:0 meczu grupy B Ligi Konferencyjnej w Rumunii, w listopadzie ubiegłego roku.

Zasmakował gry w pierwszej drużynie podczas tegorocznego przedsezonowego tournée po Australii i zapewne ma nadzieję na rozwój swojej kariery, także pod okiem Davida Moyesa.

To dla mnie wielka chwila i daje mi poczucie, że przez ostatnie dwa lata dobrze sobie radziłem, aby otrzymać tę nagrodę. Wspaniałe uczucie podpisać ten kontrakt  – daje mi dużo pewności na przyszłość. To sprawia, że ​​​​chcę iść dalej i nie zatrzymywać się – powiedział Swyer.

Kiedy po raz pierwszy przyjechałem tutaj w wieku ośmiu lat, chciałem tylko zostać zawodowym piłkarzem, więc spełniłem to marzenie, ale wiem, że nadszedł czas, aby zacząć inny etap swojej kariery.