Możliwy transfer Aarona Creswella do Wolverhampton wciąż nie jest rozstrzygnięty. Ujawniono, że zawodnik rozmawiał także z Midlands, ale wydaje się, że nie ma żadnych konkretnych decyzji.

Proponowany ruch podzielił fanów Wolves

Niektórzy nie są zachwyceni pomysłem sprowadzenia 33-letniego obrońcy, ale inni uważają, że Cresswell mógłby potencjalnie być sprytnym transferem i dodać trochę doświadczenia i przywództwa do szatni. Być może nie jest on typem, który przyspieszyłby puls, ale w wieku 33 lat oferuje bardzo duże doświadczenie.

Kiedy weźmie się pod uwagę, że lewym obrońcą pierwszego wyboru Wilków będzie prawdopodobnie 20-latek – Hugo Bueno – posiadanie kogoś, kto będzie go wspierał i zapewni osłonę, może zadziałać naprawdę dobrze.

Wilki chcą mieć więcej liderów w grupie, a w szczególności brytyjskich graczy

 To jest coś, czego być może brakowało im w zeszłym roku. Podobno postrzegają Cresswella, jako dobrego potencjalnego mentora dla Bueno . Anglik zatem będzie dobrym transferem, tylko w zależności od opłaty i roli, jaką będzie pełnił. Bez wątpienia nie jest już tym samym zawodnikiem, co kilka lat temu, biorąc pod uwagę, że ma 33 lata – jest to oczywiste.

Jeśli plan polega na wykorzystywaniu go od czasu do czasu, aby dać odpocząć genialnemu Bueno, to wielu fanów Wilków prawdopodobnie zgodzi się z tym rozwiązaniem, ale oczywiście nadal trzeba uzgodnić opłatę z West Hamem. Podobno Irons chcieliby około 5 milionów funtów za obrońcę, ale biorąc pod uwagę sytuację finansową na Molineux, Wilki zapewne będą mieć nadzieję na pozyskanie zawodnika za mniejszą kwotę.