Według wiarygodnego informatora – ExWHUemployee, napastnik Manchesteru United, Jesse Lingard, nadal chce przenieść się do West Hamu United.

Reprezentant Anglii spędził ostatnie cztery miesiące kampanii 2020/21 na stadionie w Londynie i dzięki temu, załapał się do rywalizacji o miejsce w składzie na Euro 2020. Młoty próbowały podpisać z nim kontrakt przez całe lato, ale ostatecznie został na Old Trafford.

Chociaż wydawało się, że zainteresowanie Lingardem opadło, ExWHUemployee twierdzi, że zawodnik nadal chce przenieść się do drużny Davida Moyesa

ExWHUemployee powiedział w podcaście „West Ham Way: „Wierzę, że znów spróbują zrobić krok w stronę Jessego Lingarda. Jak wszyscy wiemy, nie ma on swojej szansy w Manchesterze United, a jego kontrakt wygasa latem. Wydaje się, że nie jest tak naprawdę ceniony w klubie i myślę, że byłby zainteresowany powrotem. Jego brat, który jest również jego agentem, wyjaśnił, że Jesse tęskni za czasem w West Hamie”

Lingard wciąż pozytywnie mówi o klubie – ma szansę na powrót?

Miesiące, które Lingard spędził pod wodzą Davida Moyesa, były bez wątpienia najlepszymi w jego karierze w Premier League. Strzelał i asystował – po dołączeniu do West Hamu udało mu się uciszyć wszystkich swoich krytyków i niedowiarków.  Stał się pewnym siebie i silnym zawodnikiem. Wpasował się zarówno taktykę menadżera, jak i idealnie odnajdywał się w szatni Młotów.

Paul Scholes, który był wobec Lingarda krytyczny w przeszłości, po pobycie w West Hamie, nazwał go „sensacyjnym” graczem”

Wszystko wskazuje na to, że Lingard przebywa w tym sezonie w Manchesterze tylko dlatego, że Ole Gunnar Solskjaer obiecał mu, iż dostanie czas na grę. Jednak jak widzimy, od początku sezonu trudno mu znaleźć minuty na boisku i po raz kolejny wydaje się, że jego kariera uległa stagnacji.

Zostało mu tylko kilka miesięcy obecnej umowy i czas się zastanowić ile lat świetności przed nim – jeśli chodzi o wiek i możliwości, jeśli nie gra, tylko najczęściej spędza mecze na ławce.

To, czy chce wykorzystać czas i osiągnąć wyższy poziom, czy grzać ławki na Old Trafford, jest całkowicie jego wyborem. Okienko coraz bliżej… czy znów będziemy świadkami sagi związanej z West Hamem i Jessem?