West Ham United ma szansę zająć w czwartek pierwsze miejsce w grupie H Ligi Europejskiej UEFA. Jarrod Bowen jest zdeterminowany, aby jego pierwsze doświadczenie z europejskim futbolem nadal przynosiło niezapomniane chwile.

Młoty są jak dotąd niepokonane w europejskiej kampanii, zdobywając dziesięć punktów z pierwszych czterech meczów. Jutro w Austrii, mogą zapewnić sobie pierwsze miejsce w grupie.

Bowen strzelił gola w wygranym 3:0 meczu z Genk, pokazując swoje możliwości w europejskim futbolu

To jest cel dla tego klubu, aby pozostać w tych rozgrywkach – przed nami długa droga – powiedział. Cieszymy się, że jesteśmy teraz w Europie. Wielu graczy tutaj nie doświadczyło tego wcześniej, a ja jestem jednym z nich, więc kochamy każdą minutę na europejskiej arenie.

To zawody, w których chcemy bardzo dobrze wypaść – kochamy każdy turniej, w którym bierzemy udział. Jest dużo meczów do rozegrania, więc skupiamy się na tym, gdzie jesteśmy teraz i zobaczmy, gdzie skończymy.

Młoty doświadczyły porażki w weekend z Wolverhampton, co dało zespołowi jeszcze większą motywację do powrotu do uczucia zwycięstwa, które stało się tak dobrze znane w ciągu ostatnich dwóch miesięcy

Mentalność jest taka, że ​​chcemy wygrywać w każdym meczu – kontynuował Bowen.To nastawienie menedżera i nastawienie graczy. Weszliśmy w przerwę międzynarodową z sześcioma zwycięstwami i remisem w siedmiu meczach i to jest forma, do której dążymy. Kiedy jesteś w tej formie, chcesz, aby gry co trzy dni nadal kończyły się zwycięstwami. W czwartek mamy szansę na powrót na zwycięską drogę.