Według ExWHUemployee, West Ham obserwuje dwóch najbardziej perspektywicznych, młodych zawodników z Irlandii Północnej.

Podczas gdy David Moyes jest bez wątpienia zajęty przygotowywaniem listy celów pierwszej drużyny na styczniowe okno transferowe, wygląda na to, że Akademia Młotów również jest gotowa do rekrutacji. 17 letni Callum Marshall  i 15 letni Leon Boyd – obaj napastnicy – ​​to dwa nazwiska wiązane z przejściem do klubu młodzieżowego West Hamu.

Obaj nastolatkowie wydają się bardzo wysoko oceniani i podobno mają duży potencjał

Przemawiając w podcaście ExWHUemployee powiedział: Przyglądamy się dwóm graczom z Linfield, którzy są jedną z lepszych drużyn północnoirlandzkich. Jeden nazywa się Callum Marshall, jest piłkarzem z Irlandii Północnej. Ma 17 lat, za kilka tygodni kończy 18 . Jest napastnikiem. Więc jest kimś, kogo szukamy.

Inny zawodnik z Linfield nazywa się Leon Boyd, który jest wszechstronnym napastnikiem Tych dwóch chłopców będziemy mieć na oku. Nie zdziwiłbym się, gdyby jeśli nie obydwaj, to przynajmniej jeden z nich do nas trafił.

Marshall – starszy z nich – wystąpił w pierwszym zespole, choć nie na najwyższym poziomie. Swojego pierwszego gola w seniorskiej drużynie Linfield strzelił w wygranym 11:0 meczu w Pucharze Ligi na początku tego miesiąca.