West Ham United ogłosił pozyskanie reprezentanta Anglii, Jamesa Warda-Prowse’a. 28-latek dołączył do Hammers z Southampton, podpisując kontrakt do czerwca 2027 roku.

Ward-Prowse, który będzie nosił koszulkę z numerem 7, jest znany ze swoich znakomitych występów, charakteru i cech przywódczych. Mając za sobą 343 występy w Premier League dla Saints i pełny okres przygotowawczy na swoim koncie, jest zdrowy i gotowy do gry i może zadebiutować w niedzielnym meczu Premier League z Chelsea na London Stadium.

Wspaniale jest tu być i nie mogę się doczekać, aby zacząć działaćpowiedział Ward-Prowse, który jest drugim letnim nabytkiem West Hamu po meksykańskim pomocniku Edsonie Álvarezie. Patrząc z zewnątrz, jest to zespół, który rozwija się od wielu lat i po sukcesie w zeszłorocznej Lidze Konferencyjnej UEFA, można wyczuć prawdziwy rozmach wokół tego klubu. Wspaniale jest być tego częścią i nie mogę się doczekać, aby odegrać swoją rolę w nadchodzących meczach.

Kiedy myślę o mojej grze, jest ona oparta na ciężkiej pracy, szczerości i dawaniu z siebie 100 procent. West Ham United zawsze był klubem, który to uosabiał. Można to wyczuć od fanów i można to zobaczyć w piłkarzach, którzy tu są, a także w chłopakach, którzy przeszli przez Akademię – dodał nowy zawodnik Młotów.