West Ham potwierdził, że cztery nowe osoby zostały mianowane członkami zarządu po tym, jak Daniel Kretinsky sfinalizował inwestycję w klub.

Claret i Hugh twierdzą, że Pavel Horsky, Daniel Kretinsky, David Sullivan Jr i Dan Cunningham na stałe dołączyli do zarządu West Hamu.

To pokazuje czarno na białym, że prawdopodobnie już nigdy nie będzie tak samo na Stadionie Londyńskim, co jest ekscytujące dla wielu przeciwników Davida Golda i Davida Sullivana.

Nazwiska Kretinsky i Horsky powinny zapewnić trochę pocieszenia fanom Młotów. Gold i Sullivan naprawdę stracili pełną kontrolę nad klubem – jest to dla kibiców żądających od dawna ich ustąpienia, optymistyczny scenariusz.

Przyszłość Młotów wygląda świetlanie – zmiany są dość intrygujące i trzeba powiedzieć, że są tam dwa nazwiska, których prawdopodobnie nie spodziewaliśmy się zobaczyć

Nie byli zaskoczeniem Horsky i Kretinksy, jednak Cunningham i Sullivan Jr to interesujące osoby, które dołączają do zarządu – wciąż to jednak zespół mocno powiązany z ludźmi zaangażowanymi w „dotychczasowy” West Ham.

Cunningham jest mężem Jacqueline Gold, która jest córką Davida Golda – wydaje się, że przysługi rodzinne są kontynuowane, pomimo mniejszej ingerencji Golda i Sullivana w klubie.