Nowy nabytek Młotów Ryan Fredericks uważa, że podpisał kontrakt z West Ham United w bardzo ekscytującym czasie dla klubu.

25-latek podpisał czteroletnią umowę z klubem z London Stadium i jest podekscytowany transferem do zespołu, który występuje w Premier League.

 – West Ham to jeden z największych klubów w Premier League, każdy zna historię West Hamu i jest wiele czynników, które doprowadziły do transferu właśnie do tego klubu. To ekscytujący czas dla West Hamu, który właśnie zakontraktował Manuela Pellegriniego. To idealne miejsce na następny krok w mojej karierze. – mówi były piłkarz Tottenhamu

Fredericks dołącza do West Hamu po trzech latach spędzonych w Fulham. Z drużyną z Craven Cottage awansował w tym sezonie do Premier League.

Każdy marzy, aby grać w Premier League. To jest to do czego dążyłem od kilku lat. Po prostu nie mogę się doczekać, aby zacząć. To będzie następny krok, ale myślę, że byłem gotowy na to od kilku sezonów. Jestem gotów pójść dalej. 

Znany ze swojego tempa Ryan przenosi swoją szybkość na boisku, którą szlifował podczas biegania na 100 metrów jako dziecko. Stało się to wielkim atutem prawego obrońcy, który w ostatnim sezonie zaliczył dziewięć asyst.

Od dawna nie biegam na 100 metrów. Przestałem biegać na ten dystans jak miałem 14 czy 15 lat. Ale to jest częścią mojej gry, której używam na boisku. Staram się grać agresywnie na boisku. Przede wszystkim jestem obrońcą, ale oczekuje się, że nowocześni obrońcy grają dużo w ofensywie i dośrodkowują piłkę w pole karne. W ten sposób mają grać efektownie. Jestem atakującym obrońcą, który lubi biegać od linii do linii. – tłumaczy nasz nowy piłkarz

Fredericks związał się z West Ham United kontraktem, który wygaśnie gdy piłkarz będzie 29 lat, a więc na London Stadium powinien spędzić najlepszy czas w swojej karierze. Anglik chce już rozpocząć sezon 2018/19 i pokazać na co go stać.

Nie chce przestać grać tak jak do tej pory. Mam nadzieję, że spędzę tutaj najlepsze lata mojej kariery. Po prostu chcę grać jak najwięcej i pomagać zespołowi nieważne jaka wtedy będzie moja rola. Jestem młody i jestem głodny gry. Chcę z tym klubem wejść na kolejny poziom. – zakończył 25-letni defensor