Bramkarz West Hamu United Łukasz Fabiański był zachwycony zachowaniem czystego konta przez jego zespół w starciu przeciwko Chelsea. 

The Blues mogli poszczycić się posiadaniem piłki na poziomie 72% w skali meczu, jednak na nic się to zdało, gdyż gdy goście byli w stanie wypracować sobie sytuację strzelecką, na ich drodze stawał dobrze dysponowany reprezentant Polski.

– W poprzedniej kolejce wygraliśmy z Evertonem. Chcieliśmy podtrzymać naszą passę i dobrze zaprezentować się przeciwko Chelsea przed swoją publicznością. 

– Było nam ciężko, jednak jako drużyna pokazaliśmy, że potrafimy dobrze bronić oraz kreować sobie dogodne okazje do zdobycia gola. W końcowym rozrachunku możemy być z siebie zadowoleni. 

– Z mojego punktu widzenia, jeśli mierzysz się z ekipą, która radzi sobie świetnie, to jesteś bardziej zmotywowany, by uprzykrzyć im życie, co uczyniliśmy. 

– Pomimo ich przytłaczającego posiadania piłki walczyliśmy dzielnie, co w moim mniemaniu było pozytywne. Mamy nadzieję budować na tym naszą pewność siebie. 

– Jestem zadowolony z tego, że zachowałem czyste konto. Czekałem na to od początku lata. 

– Obrona jest jednym z aspektów gry, ale wciąż muszę pracować nad poprawą w innych obszarach, zwłaszcza, gdy mówimy o wykopach i rozprowadzeniu piłki.