Najnowszy update dot. kontuzji od ExWHUEmployee dał dużo pozytywnych informacji, które dodatkowo „podprogowo” zostały potwierdzone przez zdjęcia niektórych zawodników w mediach społecznościowych.

Do treningów powrócił Kurt Zouma. Klub i zawodnik mają nadzieję, iż uda się na tyle wyszlifować dyspozycję obrońcy, by ten mógł pomóc drużynie w arcyważnym spotkaniu z Nottingham Forest w ten weekend. Sam zawodnik nie krył swojego zadowolenia na swoim Instagramie:

 

Urazy Zoumy i ich regeneracja to prawdziwa zagadka. Jeszcze w poniedziałkowym podcaście ExWHUEmployee mówił, że Zouma jest jedynym nietrenującym zawodnikiem, a data jego powrotu jest niewiadomą (szacowano jeszcze kilka tygodni przerwy). W tym sezonie Zouma opuścił już 9 meczów, a w ciągu swojej gry w WHU ominęło go łącznie 20 spotkań.

Oprócz Francuza do treningów powoli powraca Maxwel Cornet – skrzydłowy bierze udział w sesjach już od poniedziałku i ponoć czyni regularny progres.

Do treningów nie powrócił jeszcze Lucas Paqueta, ale klub jest pełen optymizmu jeżeli chodzi o ponowną grę Brazylijczyka.